Świat Drzwi i Okien                                                              o firmie          produkty          kontakt

   

Parapety

   
parapety  zewnętrzne   parapety  wewnętrzne

Parapety firmy Interstal


Oferujemy parapety w dowolnych kształtach i wymiarach.

 

 

   Parapety te wykonane są z blachy stalowej ocynkowane ogniowo lub aluminiowe, następnie powlekane światowej klasy lakierami poliestrowymi typu: Coroflex, Antislip (chroniącymi doskonale blachę przed korozją na długie lata). Dodatkowo oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu i montażu, którym jest folia ochronna (należy ją obowiązkowo usunąć po zamontowaniu parapetu).

 

 

   Plastikowe boczki po docięciu na wymiar pozwalają solidnie osadzić parapet oraz usprawniają odprowadzanie wody.

   Szerokości standardowe [mm]:   100,125,150,175,200,225,250,275,300,325,350,375,400

   Na życzenie klienta wykonujemy parapety w dowolnych kolorach, szerokościach i kształtach, co pozwala nadać indywidualny charakter domu lub budynku.

   Folia skutecznie chroni parapet podczas transportu i montażu, bezpośrednio po zamontowaniu należy ją zerwać.

 

 

     AGLOMARMUROWE, MARMUROWE I GRANITOWE FIRMY INTERSTAL

    Wypróbowany przez pokolenia kamień naturalny jest ceniony za swoją trwałość. Dzięki dużej twardości i małej sprężystości jest odporny na małe zarysowania, pęknięcia i uszkodzenia. Najtrwalsze są parapety z granitu. Nie ulegają przebarwieniom i są praktycznie niezniszczalne. Powierzchnie parapetów marmurowych trzeba dodatkowo gruntować środkami zabezpieczającymi powierzchnię przed przebarwieniami.

Parapety występują w grubościach 2 i 3 cm, krawędzie i narożniki mogą być zaokrąglone lub tylko sfazowane.

Długości i szerokości wykonywane są na podstawie indywidualnych zamówień.
       MARMEX, SPRAY GRANIT I KONGLOMERATY MARMUROWE FIRMY DREMEX

   Produkt, który oferujemy cechuje się wieloma zaletami, które wyróżniają go spośród konkurentów. Przede wszystkim jest bardzo łatwy w montażu, nie nasiąkliwy i lżejszy od naturalnego kamienia. Odporność na działanie promieni słonecznych gwarantuje długą żywotność naszych parapetów a zdolność do absorbowania temperatury otoczenia sprawia, że jest ciepły i przyjemny w dotyku. Nasze parapety mają idealnie gładką, nieporowatą powierzchnię, co podnosi ich wartość estetyczną a przede wszystkim ułatwia utrzymanie czystości. Są bardzo odporne na działanie środków chemicznych. Oferujemy parapety w szerokiej gamie kolorystycznej oraz w wielu rozmiarach, co pozwoli Państwu dowolnie kreować pomieszczenia. Mamy nadzieję, że nasz produkt podkreśli i dopełni indywidualny charakter i urodę projektów spełniając Państwa oczekiwania.

   MARMEX - syntetyczny marmur, materiał będący połączeniem składników mineralnych, mączki dolomitowej i żywic poliestrowych. Jest to materiał jednolity w swej strukturze co znacznie odróżnia go od konglomeratów. Materiał jest obecnie powszechnie stosowany w budownictwie. Elementy z niego wykonane są ładne i eleganckie. Dzięki użyciu wysokiej jakości składników Marmex osiąga efekt naturalnego marmuru, zachowując jego podstawowe cechy, pod wieloma względami znacznie go przewyższając. Parapety produkowane z marmuru syntetycznego przez firmę DREMEX przeznaczone są do stosowania jako parapety podokienne do montażu wewnątrz budynków. Specjalna powłoka żelkotowa chroni parapety Marmex przed promieniowaniem słonecznym, tarciem       i różnicami temperatur.

    SPRAY GRANIT - parapety produkowane na bazie Marmexu o efekcie granitu, materiału będącego połączeniem składników mineralnych, mączki dolomitowej i żywic poliestrowych. Elegancki   i estetyczny wygląd uzyskuje się przez pokrycie warstwy wierzchniej mieszaniną wypełniaczy o efekcie granitu oraz wysokiej jakości żywic. Specjalna powłoka żelkotowa chroni parapety Spray Granit przed promieniowaniem słonecznym, tarciem i różnicami temperatur.

    KONGLOMERAT MARMUROWY
    Parapety wykonane z konglomeratu marmurowego składają się w 95 % z wyselekcjonowanych odłamków marmurowych połączonych specjalnymi żywicami poliestrowymi ok. 5 %.
 

    Główne cechy parapetów z konglomeratu to:

  • wygląd zewnętrzny zbliżony do naturalnego marmuru

  • wysoka wytrzymałość na ścieranie i uderzenia

  • jednolitość barwy

  • ciężar niższy w porównaniu z kamieniem naturalnym
     

   W ofercie firmy Dremex znajdują się parapety wykonane z konglomeratu marmurowego o grubości 2 i 3 cm.